Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Najlepszy „List do Plastusia”

Główne zdjęcie
fot. E. Chamryk

Aleksandra Siwik, uczennica SP nr 4 w Łomży wygrała konkurs „List do Plastusia”. Konkurs z okazji przypadającego w październiku Tygodnia Pisania Listów zorganizowany przez Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży.

Konkurs adresowany był od uczniów klas IV szkół podstawowych, a jego przedmiotem było korespondencyjne spotkanie po latach uczniów klas IV z bohaterem książki Marii Kownackiej „Plastusiowy pamiętnik”.
Spośród 22 nadesłanych prac jury (polonistki: Joanna Klama, Justyna Kozicka i Anna Kamińska) pierwsze miejsce przyznało Aleksandrze Siwik z SP nr 4, a kolejne miejsca zdobyły Nadia Podstolska i Julia Krajza z SP nr 7 w Łomży.
Poza tym przyznano także dwa wyróżnienia, które otrzymały: Aleksandra Chrostowska (SP nr 7) i Marta Obiedzińska (SP nr 10).
Nagrodzone listy zostaną opublikowane na stronie internetowej MBP w Łomży, a wszystkie prace będą prezentowane na wystawie pokonkursowej „List-liść”, zorganizowanej w Oddziale dla Dzieci MBP.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę