Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Przystawił nóż do piersi ucznia i ukradł mu telefon komórkowy

Na trzy lata powinien trafić do więzienia osiemnastolatek, który straszył nożem okradanego nastolatka - uznał Sąd Okręgowy w Łomży. Do zdarzenia doszło w kwietniu tego roku na jednej z łomżyńskich ulic – informuje sędzia Jan Leszczewski. - Użycie noża podczas rozboju jest zagrożone poważnymi konsekwencjami i tylko w wyjątkowych przypadkach sprawca ma szanse uniknąć uwięzienia – zaznacza sędzia.

Wyjątkowo sąd może wymierzyć karę z warunkowym zawieszeniem, ale musi znaleźć okoliczności, które pozwalają na nadzwyczajne złagodzenie kary. W przypadku oskarżonego Michała T. nie było takich okoliczności – niecały rok wcześniej był karany za przestępstwo włamania, przestępstwa kradzieży, była to kara z warunkowym zawieszeniem jej wykonania” – dodaje.

Ponieważ do rozboju doszło w okresie zawieszenia poprzedniej kary, osiemnastolatek musi się liczyć z tym, że za kratami spędzi nie trzy, ale - po doliczeniu poprzedniego wyroku - w sumie 5 lat.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę