Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Miejscy stypendyści

Siedemdziesięciu sześciu uczniów łomżyńskich szkół będzie otrzymywało miejskie stypendia. Prezydent Czerniawski podpisał zarządzenie przyznające stypendia za szczególne osiągnięcia naukowe i sportowe. „Naukowcy” w zależności od poziomu edukacji otrzymają od 80 do 180 zł miesięcznie, a sportowcy po 110zł. Stypendia będą wypłacane przez dziesięć miesięcy.

Na liście stypendystów są uczniowie łomżyńskich podstawówek, gimnazjalistów i licealistów. W przypadku stypendium za osiągnięcia naukowe jego wysokość jest uzależniona od etapu edukacji który przechodzi uczeń. Po 80 złotych będą otrzymywali najlepsi uczniowie z podstawówek. W gimnazjach stypendium wynosi już 120 zł, a w szkołach ponadgimnazjalnych 180zł. W tej ostatniej grupie przeważają uczniowie I LO. Jest ich aż 12.         

Wśród stypendystów sportowych  wyróżniającą się grup stanowią uczniowie II LO. Na czternastoosobowej liście jest ich dziewięcioro.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę