Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Komenda Powiatowa PSP w Wysokiem Mazowieckiem po 60 latach otrzymała własny sztandar

Jeden płat czerwony z orłem wpisanym w krzyż, drugi niebieski ze świętym Florianem - komenda powiatowa Państwowej Straży Pożarnej od niedzieli (18.09.) ma własny sztandar. Strażacy zawodowi czekali na niego 60 lat, bo taką rocznice obchodzą w tym roku, jednak historia straży pożarnej na tych terenach sięga czasów zaborów - przypomniał komendant główny PSP generał brygadier Wiesław Leśniakiewicz.

Komendant chwalił wysokomazowieckich strażaków nie tylko za ubiegłoroczną walkę z żywiołami na własnym terenie, ale także za pomoc niesioną innym - to m.in. strażacy z tej komendy powiatowej walczyli kilka lat temu z pożarami w krajach Federacji Rosyjskiej.

Sztandar strażakom z Wysokiego Mazowieckiego na 60-lecie ufundował komitet społeczny, w skład którego weszli m.in. parlamentarzyści i samorządowcy z terenu tego powiatu.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę