Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

Międzynarodowy Dzień Urody z "Żakiem".

Piękna rzymska Wenus, grecka Afrodyta czy egipska Nefretete to słynne, znane już starożytnym symbole kobiecości. Jednak współcześnie przedstawicielki płci pięknej również mogą poczuć się wyjątkowo - i to każdego dnia w roku! Brunetki, blondynki czy szatynki mogą bowiem zadbać o siebie w szczególny sposób za sprawą Międzynarodowych Dni Urody, które organizuje w Łomży Centrum Nauki i Biznesu Żak.

Zabiegi pielęgnacyjne na dłonie, maseczki, makijaże, wykłady - oto niektóre z licznych atrakcji, które będą na Panie czekać 9., 16. oraz 23. września w pracowni kosmetycznej CNiB Żak.
Jak mówią same zainteresowane nową inicjatywą, jest to bardzo ciekawa propozycja.
– Miło jest spotkać się w sympatycznym gronie, miło spędzić czas oraz zrobić coś dla siebie, w dodatku za darmo. Oby więcej takich spotkań – mówi zrelaksowana Pani Katarzyna, która wyszła z CNiB Żak po zabiegu pielęgnacyjnym z pięknymi dłońmi.
– Kilka dni wcześniej otrzymałam zaproszenie. Bardzo mile zaskoczyła mnie cała akcja. Jestem osobą zapracowaną i rzadko kiedy znajduję czas na zabiegi kosmetyczne – dopowiada z uśmiechem także zadowolona Pani Alicja.
Centrum Nauki i Biznesu Żak w Łomży ma w swojej ofercie edukacyjnej kierunki, na których kształcą się, między innymi, kosmetyczki i fryzjerki, ale również – handlowcy czy technicy BHP.
Szkoła w Łomży istnieje dopiero od 2006 roku, lecz ma już wielu wykwalifikowanych absolwentów. Potwierdza to z dumą dyrektor „Żaka” Henryk Rakoczy: – Bezpłatne szkoły cieszą się dużym zainteresowaniem. Panuje u nas świetna atmosfera podczas zajęć, organizujemy ciekawe imprezy dla naszych słuchaczy, ale nie tylko, również dni otwarte naszej szkoły. Dziś postanowiliśmy zadbać zwłaszcza o kobiety. W planach mamy także cykl imprez, promujących zdrowy styl życia dla mężczyzn, oraz pożyteczne wykłady, związane z problemami kręgosłupa. Nasi słuchacze zdobywają zarówno potrzebną wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne, o czym świadczy wysoka zdawalność egzaminów zawodowych.
W łomżyńskim „Żaku” ogromnym zainteresowaniem cieszy się szkoła policealna o kierunku technik BHP, technik administracji oraz technik handlowiec. Wszystkie kierunki są bezpłatne, a zajęcia odbywają się w systemie zaocznym. Często to właśnie możliwość nauki w weekendy decyduje o wyborze cenionej szkoły przez ludzi pracujących.
- Z naszą ofertą edukacyjną można zapoznać się w siedzibie Centrum Nauki i Biznesu Żak przy alei Legionów 40 w Łomży (Centrum Handlowe 4+ nad salonem Orange), jak również na stronie internetowej www.zak.edu.pl/lomza – zachęca dyrektor „Żaka” Henryk Rakoczy. - Do zobaczenia na Międzynarodowych Dni Urody! Serdecznie zapraszamy!

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę