Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Młodzi przedsiębiorcy

Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II otrzymało certyfikat jakości „Szkoła przedsiębiorczości”. W ten sposób Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości uhonorowała ponad 40 projektów i przedsięwzięć, jakie młodzież z łomżyńskiego gimnazjum zrealizowała w latach 2008-2011.

W piątkowe popołudnie uczestniczyli w uroczystości odsłonięcia pamiątkowej tablicy i w gali z okazji przyznania PG nr 2 zaszczytnego certyfikatu jakości.  List z gratulacjami przysłała sekretarz stanu w MEN Krystyna Szumilas, pisząc, że „Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łomży pełni rolę lokalnego centrum edukacji z dziedziny przedsiębiorczości dla młodych ludzi”.

Mirosław R. Derewońko


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę