Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dodatkowe 21 milionów dla podlaskich rolników

Dodatkowe 21 milionów złotych na modernizację gospodarstw trafi do rolników w województwie podlaskim. Pieniądze pochodzą z unijnej pomocy i zostały przesunięte z innych form pomocy - mniej popularnych wśród rolników. "To pozwoli na pozytywne rozpatrzenie wniosków dodatkowych 130 rolników" - tłumaczy Dyrektor Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Stefan Krajewski.

W sumie na dofinansowanie zakupów i inwestycji może więc liczyć nawet 700 gospodarzy spośród 3500, którzy złożyli wnioski. Minister zapowiada, że postara się na tę formę przeznaczyć jeszcze więcej pieniędzy, jednak musi uzyskać na to zgodę komisji europejskiej.

Dodatkową pomoc otrzymają rolnicy także na różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej. Wszyscy, którzy złożyli w tym roku wnioski o dofinansowanie zmiany formy zarobkowania na wsi mają szansę na dofinansowanie, pod warunkiem, że ich wnioski otrzymają pozytywną opinię.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę