Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Drożyner, Kocoń, Szeligowska… nowi starzy dyrektorzy w szkołach

Nie będzie zmian na stanowiskach dyrektorów łomżyńskich szkół. Choć w trzech z nich odbywały się konkursy na te stanowiska, wygrali je dotychczasowi dyrektorzy. Prezydent Mieczysław Czerniawski podpisał już zarządzenia o powierzeniu im pełnienia funkcji do 31 sierpnia 2016 roku.

Konkursy odbyły się w: Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6, Zespole Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5, oraz w Szkole Podstawowej Nr 7 w Łomży. Dziś w Biuletynie Informacji Publicznej ratusza opublikowano zarządzenia prezydenta powierzające funkcje dyrektorskie. I tak „Ekonomikiem” przez kolejne pięć lat kierował będzie Paweł Drożynek, „Mechanikiem” Jacek Kocoń, a w „siódemce” po raz drugi konkurs wygrała Halina Szeligowska.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę