Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Egzamin gimnazjalny po nowemu...

Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosiła właśnie organizację i harmonogram egzaminów gimnazjalnych w nowym roku szkolnym. Trzydniowy egzamin będzie później niż dotychczas - rozpocznie się 24 kwietnia 2012 r., ale jeszcze ważniejszą zmianą jest, że zamiast trzech egzaminów gimnazjaliści będą musieli tak naprawdę pisać ich pięć bo dochodzą osobne testy z polskiego i matematyki.

We wtorek 24 kwietnia 2012 r. o godz. 9.00 uczniowie przystąpią do testu z historii i wiedzy o społeczeństwie. Mają na niego godzinę. Po 45 minutach przerwy, o 10.45, zacznie się 90-minutowy test z polskiego.
Dzień później o 9.00 odbędzie się część matematyczno-przyrodnicza. Zacznie się testem z biologii, chemii, fizyki i geografii. Po przerwie będzie test z matematyki.
W ostatnim dniu (26 kwietnia) odbędzie się część egzaminu z języka obcego. O 9 na poziomie podstawowym, o 10.45 – rozszerzonym. Czas: godzina na każdy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę