Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Maturalny ranking szkół Łomży

Główne zdjęcie
Matura 2011

I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki przed II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej i Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego to najlepsze szkoły w Łomży biorąc pod uwagę zdawalność matury. W pierwszej ze szkół zdało 100% uczniów w dwóch kolejnych po 98,4%. Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży opublikowała wyniki egzaminu maturalnego w poszczególnych szkołach.

Wysoką zdawalność – na poziomie 96,9% - zanotowano także w III Liceum Ogólnokształcącym im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży.
Jak zastrzega OKE wyniki dotyczą absolwentów, którzy przystąpili do egzaminu maturalnego przeprowadzonego w maju 2011r. po raz pierwszy i pisali arkusze standardowe.

Szczegółowe wyniki matur w poszczególnych szkołach Łomży w załączniku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę