Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wyniki matur są już w internecie, a świadectwa w szkołach

Główne zdjęcie
Matura w III LO w Łomży

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży ogłosiła wyniki tegorocznych matur. Na stronie internetowej OKE o północy uruchomiono serwis dla maturzystów, dzięki któremu absolwenci szkół ponadgimnazjalnych, którzy w bieżącym roku przystąpili do egzaminu maturalnego, mogą sprawdzić swoje wyniki. Aby tam się dostać potrzebny jest kod i hasło, które maturzyści powinni dostać od dyrektorów szkół macierzystych.

Jak podaje Agnieszka Muzyk z łomżyńskiej OKE wydane przez Komisję świadectwa dojrzałości już trafiły do wszystkich szkół i maturzyści mogą je tam odbierać.
Ogólne wyniki matur mają zostać upublicznione dziś w południe, a bardziej szczegółowe - w rozbiciu choćby na powiaty - dopiero jutro.

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę