Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Nabór na finiszu

Tylko do godz. 12.00 mają czas absolwenci gimnazjów aby do wcześniej wybranej przez siebie szkoły ponadgimnazjalnej dostarczyć kopię świadectw ukończenia gimnazjum i kopii otrzymanych z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej zaświadczeń o wynikach egzaminu gimnazjalnego. Jutro o godz. 15.00 ogłoszenie listy kandydatów do szkoły na podstawie wyników rekrutacji.

To jeszcze nie będzie koniec rekrutacji. W środę i czwartek uczniowie będą musieli potwierdzić wolę podjęcia nauki w danej szkole poprzez złożenie oryginału świadectwa ukończenia gimnazjum oraz oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego. W szkołach w których nie wszystkie miejsca zostaną obsadzone będzie prowadzony (do wtorku 5 lipca) nabór uzupełniający i dopiero w przyszły wtorek o godz. 15.00 dyrektorzy szkół ogłoszą oficjalne i ostateczne listy przyjętych do szkoły.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę