Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Sprawdzali swój angielski

Natalia Kaczmarek w grupie licealistów i Katarzyna Dłużniewska wśród gimnazjalistów wygrały VII Otwarty Konkurs Języka Angielskiego CHECK YOUR ENGLISH! - Każdego roku prezentowany poziom wiedzy i umiejętności uczestników był wysoki, jednak w tym roku przygotowanie, erudycja oraz inwencja twórcza zaskoczyła zarówno Komisję, jak i obserwatorów – podkreśla Sławomir Bownik z British Academy w Łomży.

Zadaniem uczestników było przygotowanie 10 minutowej, ustnej prezentacji w języku angielskim na jeden z zaproponowanych tematów. Kolejny etap stanowiła obrona prezentacji przed Komisją. I właśnie ta Komisja postanowiła przyznać następujące miejsca:
w grupie licealistów:
Natalia Kaczmarek – miejsce I
Patryk Walendziewski – miejsce II
Anna Sutkowska – miejsce III
Justyna Załuska – miejsce IV
Magdalena Olszyńska – miejsce V

w grupie gimnazjalistów:
Katarzyna Dłużniewska – miejsce I
Marta Więckowska – miejsce II
Damian Dziemiński – miejsce III
Grzegorz Pierczyński – miejsce IV
Katarzyna Żbikowska  – miejsce V

Sławomir Bownik składa podziękowania wszystkim uczestnikom Konkursu oraz ich nauczycielom, którzy zachęcali ich do rywalizacji podczas organizowanego przez British Academy Konkursu, a także wydawnictwom: OXFORD UNIVERSITY  PRESS, EXPRESS PUBLISHING, MACMILAN, LONGMAN, POLANGLO oraz radiu ESKA za ufundowanie nagród.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę