Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Studenci szykują się na Juwenalia

Po raz czwarty w tym tysiącleciu Łomżę we władanie mają objąć studenci. W czasie tradycyjnych Juwenaliów nie zabraknie dobrej zabawy, imprez sportowych i koncertów. Gwiazdami Juwenaliów 2011 będą Sidney Polak, EastWest Rockers, Łona & Webber, a le prezentować się mają także przedstawiciele lokalnej sceny. Tegoroczne Juwenalia potrwają właściwie tylko jedno popołudnie wieczór i noc...

Juwenalia odbędą się w sobotę 4 czerwca na terenie dawnej  jednostki chemicznej przy Alei Legionów 60. Start o godz. 16.00. Organizatorzy chcieli aby dla każdego było coś miłego, a impreza została podzielona na bloki tematyczne. Zanim na scenie pojawią się gwiazdy, wystąpią wykonawcy młodzi i mniej znani. W pierwszym z bloków zaprezentują się tancerze, w tym Ewa Rutkowska i Katarzyna Domalewska z łomżyńskim Zespołem Mażoretek Swing, zdobywczynie trzeciego miejsca na niedawnym Międzynarodowym Przeglądzie Mażoretek, Tamburmajorek i Cheerleaderek w Białymstoku. Zwolenników hip -hopu ucieszą na pewno krótkie, ale dynamiczne występy młodych raperów, w tym zdobywających coraz większą popularność Kamila „Miśka” Misiukanisa oraz Tomasza „Majesia” Majewskiego. O godzinie 18 rozpocznie się część rockowa. Zaprezentują się na niej łomżyński Dugongs, SkyScream z Olsztyna, promujący płytę „Znak czasu” i grający Emo  zespół Dead On Time z Pomorza. Po rockowym, ale melodyjnym uderzeniu scenę opanują kolejni hip – hopowcy: Łona i Webber. Przebojową mieszankę reggae i dancehall, czyli raggamuffin zaprezentuje kolejna gwiazda, zespół EastWest Rockers. Jednak główną atrakcją sobotniego koncertu ma być występ znanego z zespołu T. Love Sidneya Polaka (godz.23.00). Reggae, hip-hop i  miejski folk, do tego fantastyczne, życiowe teksty przebojów „Chomiczówka” „Otwieram wino”, „Skuter” czy odświeżona, nagrana z Lechem Janerką nowa wersja „Konstytucji” na pewno spotkają się z gorącą reakcją publiczności. Główny koncert Juwenaliów zakończy After Party z DJ-ami  w rolach głównych.

Wojciech Chamryk


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę