Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Święto w „siódemce”

Od 11 lat Szkoła Podstawowa nr 7 w Łomży organizuje kilkugodzinną sobotnią imprezę integracyjną dla rodziców, dzieci, nauczycieli, absolwentów oraz wszystkich przyjaciół szkoły pod nazwą Święto Szkoły. Uroczystość ta obyła się w tym roku 28 maja i przebiegała pod hasłem „Bezpieczeństwo zależy od nas”. Zamierzeniem organizatorów była realizacja różnorodnych zadań, mających poprawić bezpieczeństwo dziecka na drodze, podczas zabaw na świeżym powietrzu w szkole i w domu.

Spośród wielu atrakcji, przygotowanych dla uczestników, na uwagę zasługiwały oryginalne wystawy samochodów, wykonane metodą projektu przez dzieci i ich rodziców, przystanek rysunkowy, scena dla wszystkich, kawiarenka, ze specjałami przygotowanymi przez rodziców, pokazy pojazdów służb ratowniczych  tj. Straży Pożarnej, Policji, Wolontariatu Służby Ratowniczej przy parafii Św. Krzyża.
Uczestnicy Święta Szkoły mogli podziwiać również prywatne kolekcje drewnianych samochodów i „resoraków”.
Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się loteria fantowa i konkursy o BRD, w których głównymi nagrodami były rowery zakupione przez sponsorów. Imprezy towarzyszące tej szkolnej uroczystości to turniej sportowy pod hasłem Sprawni jak strażacy dla klas III oraz egzamin na kartę rowerową dla klas IV. Najmłodsi mogli wziąć udział w happeningu plastycznym, w którym na chodniku przed szkołą rysowali scenki związane z bezpieczeństwem na drodze.
Święto Szkoły w SP 7 cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, wzbudziło wiele pozytywnych emocji, a przede wszystkim wzbogaciło i utrwaliło wiedzę o bezpiecznych zachowaniach dzieci w różnych sytuacjach życiowych.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę