Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Łomżyńskie mażoretki zachwycają publiczność.

Ewa Rutkowska i Katarzyna Domalewska z łomżyńskiego Zespołu Mażoretek Swing zajęły trzecie miejsce w kategorii seniorek. Duet wywalczył brązowy medal podczas weekendowego Międzynarodowego Przeglądu Mażoretek, Tamburmajorek i Cheerleaderek POM-PA 2011, który odbył się w Białymstoku.

W niedzielę Łomżyńskie Mażoretki SWING wzięły udział w Międzynarodowym Konkursie Pom-Pa 2011 organizowanym przez Kużnia - Stowarzyszenie Działań Twórczych Dzieci i Młodzieży w Białymstoku oraz studio tańca FIRESTEP w Białymstoku. Wydarzenie to można było zobaczyć w weekend na Białostockiej starówce. Dziewczyny miały niezwykle ciężkie zadanie zwracając uwagę na konkurencję. Zespół łomżyńskich mażoretek, które trenują pod bacznym okiem Marzanny Rutkowskiej w II LO, powstał w październiku 2008 roku.

Agnieszka Kwiatkowska

210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę