Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Będą nowi dyrektorzy w szkołach...

Prezydent Łomży ogłosił konkursy na kandydatów na stanowisko dyrektorów trzech miejskich szkół: Mechaniaka, Ekonomika i „siódemki”. O stanowisko mogą obiegać się nauczyciele, ale także osoby dotychczas nie związane z tym fachem. Wszyscy wraz z dokumentami mają złożyć na piśmie m.in. uzasadnienie przystąpienia do konkursu oraz koncepcję funkcjonowania i rozwoju szkoły.

Konkursy dotyczą Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomży, Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży oraz Szkoły Podstawowej Nr 7 w Łomży. Dotychczas szkołami tymi kierowali Jacek Kocoń, Paweł Drożyner i Halina Szeligowska.
Wśród wymogów stawianych kandydatom na nowych dyrektorów są i te dotyczące wykształcenia – wyższe co najmniej magisterskie, oraz posiada odpowiedniego stażu - co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela lub pięcioletni staż pracy dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego – w przypadku kandydatów nauczycieli, i co najmniej pięcioletni stażu pracy, w tym co najmniej dwuletniego na stanowisku kierowniczym w przypadku tych, którzy nauczycielami nie są. Oferty należy składać w ratuszu ciągu dwóch tygodni (liczone od dziś – 19 maja). Konkurs przeprowadzi specjalna komisja powołana przez prezydenta miasta.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę