Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżyńscy radni złożyli oświadczenia majątkowe

Od ok. 7 tys. złotych oszczędności do ponad 2 mln złotych w nieruchomościach i na rachunkach wynoszą majątki łomżyńskich radnych. Są wśród nich tacy, dla których dieta radnego jest głównym źródłem utrzymania i tacy, którzy miesięcznie zarabiają niemal roczne dochody swoich kolegów - samorządowców.

Do najmniej zasobnych należą Wanda Mężyńska i Mariusz Chrzanowski - każde z nich miało roczne dochody na poziomie około 30 tys. złotych, nie mają własnych samochodów, a najmłodszy radny nie posiada także własnego mieszkania.

Po przeciwnej stronie tej skali sytuuje się Maciej Głaz, który swoje nieruchomości i oszczędności oszacował na około 2 mln złotych. Witold Chludziński, podobnie jak Andrzej Grzymała, Janusz Nowakowski i Bernadeta Krynicka - wycenili swój majątek na około 1 mln złotych każdy. Niewiele odstawała od nich jeszcze niedawno Elżbieta Rabczyńska, która jednak w ostatnich miesiącach przeszacowała wartość swoich nieruchomości in minus.

Najwyższe zarobki w 2010 roku spośród łomżyńskich radnych wykazał w swoim oświadczeniu majątkowym Janusz Nowakowski, największe oszczędności zgromadził Zbigniew Lipski, zaś w najokazalszym domu, wycenionym na 850 tys. złotych, mieszka Witold Chludziński. Jednak to on i najbogatszy z radnych - Maciej Głaz - mają największe zobowiązania wobec banków.

Tylko troje radnych w 23-osobowej radzie nie ma samochodu, za to ośmioro wymieniło po dwa pojazdy.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę