Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Sukcesy w Olsztynie

Znakomicie zaprezentowali się uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Łomży podczas odbywających się w Olsztynie Regionalnego Konkurs z Kształcenia Słuchu oraz X Festiwalu Muzyki Akordeonowej. W pierwszym z nich, dla uczniów klas III cyklu sześcioletniego PSM I st. pierwsze miejsce zdobył Tomasz Modzelewski z PSM I st w Łomży przygotowany przez Dorotę Dobrowolską.

W tym samym konkursie drugie miejsce przypadło Przemysławowi Samul z filii PSM I st. w Kolnie, którego przygotowała Anna Nadolna. Wyróżnienie otrzymała natomiast Nadia Joanna Podstolska - uczennica Doroty Dobrowolskiej

Na odbywającym się również w Olsztynie X Festiwalu Muzyki Akordeonowej uczeni łomżyńskiej PSM Piotr Komorowski uzyskał wyróżnienie specjalne. Natomiast kwartet akordeonowy z PSM II st. w składzie: Jakub Kozłowski, Piotr Komorowski, Mateusz Jastrzębski i Piotr Szabuńko otrzymał wyróżnienie „Za piękną grę”. Zarówno solista, jak i zespół zostali przygotowani przez Stanisława Morawskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę