Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: drugi przypadek grypy AH1N1. Wizyty na OIOM wstrzymane

Obecność wirusa tzw."nowej grypy" popularnie nazywanej "świńską grypą" potwierdzono u pacjenta przywiezionego do łomżyńskiego szpitala z Zambrowa. Niespełna 30-letni mężczyzna to mieszkaniec Opola Lubelskiego.

Po przewiezieniu go z Zambrowa, wobec podejrzenia grypy AH1N1, próbki materiału wysłano do Białegostoku, gdzie rozpoznanie zostało potwierdzone. "Obecnie leży on pod respiratorem na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej i stan jego jest ciężki" - mówi dyrektor łomżyńskiego szpitala, Marian Jaszewski.

Dyrektor ma jednak nadzieję, że chory wyzdrowieje - w tym roku na łomżyńskim OIOM przebywał już jeden pacjent zarażony takim samym wirusem i po tygodniowej kuracji mógł opuścić "intensywną terapię". Ze względów bezpieczeństwa jednak dyrekcja zawiesiła czasowo możliwość odwiedzin u chorych na tym oddziale.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę