Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Jesteś dobry z matmy? Możesz wygrać netbooka.

Instytut Informatyki i Automatyki Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży organizuje Pierwszy Łomżyński Konkurs Matematyczny 2011. Jego ideą jest krzewienie wśród młodych umysłów chęci pogłębiania i rozszerzania wiedzy z zakresu jednej z najstarszych dziedzin nauki jaką jest matematyka. Zachętą do rozwiązywania zadań ma być nie tylko tytuł najlepszego w mieście, ale także netbook.

Konkurs skierowany jest głównie do uczniów klas pierwszych i drugich szkół ponadgimnazjalnych w regionie łomżyńskim, jednak wziąć w nim udział może każdy, kto chce sprawdzić swoje możliwości matematyczne. Jak podają organizatorzy wsparcia merytorycznego udzielili im nauczyciele matematyki z I-go Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki  w Łomży.
Konkurs składa się z 3 etapów, którego 2 pierwsze przebiegać będą za pośrednictwem Internetu, gdzie należy: zarejestrować się na stronie konkursu  http://konkursmat2011.pwsip.edu.pl/rejestr.php pobrać zestaw zadań, rozwiązać go, i odesłać drogą mailową pod wskazany adres. Uczestnicy którzy zakwalifikują się do następnego etapu otrzymają informację mailem o możliwości pobrania kolejnego zestawu zadań.
I etap rozpoczął się dnia 1 lutego, a zakończy się 15 marca 2011 r. Miesiąc później (15 kwietnia 2011 r.) rozpocznie  się II etap konkursu, a jego ostateczne wyniki (lista finalistów) ogłoszone zostaną 25 maja 2011 r. III etap finałowy odbędzie się 2 czerwca 2011 w auli PWSIiP w Łomży. To wtedy zostanie wyłoniony zwycięzca. Główna nagroda przewidziana w konkursie to netbook, ale – jak zapowiadają organizatorzy - będą także inne atrakcyjne nagrody.
Honorowy Patronat nad Pierwszym Łomżyńskim Konkursem Matematycznym 2011 objęli m.in. Minister Edukacji Narodowej, Prezydent miasta Łomży, Rektor PWSIiP, Podlaski Kurator Oświaty i Dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę