Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Był zastępcą prezydenta, będzie zastępcą dyrektora?

Były zastępca prezydenta Łomży do spraw edukacji zostanie zastępcą dyrektora Publicznego Gimnazjum nr 2 w Łomży? Do ratusza wpłynęło już odpowiednie pismo dyrektor tej szkoły. Naszą wcześniejszą informację potwierdził Łukasz Czech z biura prasowego ratusza. Ewa Ściana prosi prezydenta Łomży o opinię w sprawie zatrudnienia jako swojego zastępcy Krzysztofa Choińskiego, który przez ostatnie osiem lat był zastępca prezydenta Jerzego Brzezińskiego odpowiedzialnym m.in. za oświatę.

Zgodnie z art. 37, ust. 1 Ustawy o systemie oświaty powierzenia tego stanowiska wicedyrektora szkoły, która liczy co najmniej 12 oddziałów, dokonuje dyrektor szkoły po zasięgnięciu opinii organu prowadzącego, rady szkoły oraz rady pedagogicznej.

O piśmie dyrektor Ściany radnych Łomży, a dokładniej rzec ujmując członków prezydium Rady i przewodniczących Komisji, poinformował prezydent Mieczysław Czerniawski. Z relacji radnych wynikało, że opinia ratusza w tej sprawie będzie negatywna. Także tę część potwioerdza Czech.
- Opinia Prezydenta w tej sprawie będzie prawdopodobnie negatywna - podaje.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę