Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolejny sukces Łukasza Lipskiego

Główne zdjęcie
Łukasz Lipski

Łukasz Lipski, jeden z najbardziej utalentowanych członków prowadzonego przez Bernarda Karwowskiego Studia Piosenki PopArt odniósł kolejny sukces. Młody wokalista zakwalifikował się do ścisłej dziesiątki finalistów prestiżowego, ogólnopolskiego konkursu piosenki „Serca bicie”, odbywającego się w Bydgoszczy. Festiwal, poświęcony pamięci zmarłego tragicznie wybitnego wokalisty, Andrzeja Zauchy, odbędzie się w tym roku po raz trzeci.

Łukasz Lipski wziął udział w dwóch etapach przesłuchań, w grudniu ubiegłego i lutym tego roku, pokonując wielu konkurentów. 18 lutego odbył się koncert półfinałowy, w czasie którego jury w składzie: Anna Niemiec- Mościcka, Jerzy Jarosław Dobrzyński,  Krzysztof Haich, Janusz Szrom oraz Krzysztof Wolsztyński wyłonili dziesięcioro finalistów.
Koncert Galowy Trzeciego Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy “Serca bicie”  odbędzie się 17 maja w  bydgoskiej Operze Nova, mieszczącej się przy ulicy Marszałka Focha 5.
Dziesiątka laureatów będzie walczyć o następujące nagrody:
- Złotą Nagrodę im. Andrzeja Zauchy - 10.000  PLN brutto
- Srebrną Nagrodę im. Andrzeja Zauchy - 5.000 PLN brutto
- Brązową Nagrodę im. Aandrzeja Zauchy - 2.000 PLN brutto                                  
- Nagrodę publiczności - 3.000 PLN brutto
Łączna pula nagród wynosi 20.000 PLN, tak więc jest o co walczyć.

Wojciech Chamryk


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę