Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Cyganie w Małym Artyście

Przedszkolaki z łomżyńskiego „Małego Artysty” poznają kultury mniejszości narodowych zamieszkujących na terenie miasta. Przez cały tydzień w placówce trwa Tydzień Cygański. W jego ramach dzieci wykonywały prace plastyczne, uczyły się tradycyjnych tańców. Wczoraj przedszkole zamieniło się w prawie prawdziwy cygański tabor.

Swoistym wodzirejem w przedszkolu była prawdziwa Cyganka, Elena Rutkowska, która podkreślała, że Polska przez setki lat była na przybyszów otwarta, a dzięki temu polska kultura stawała się coraz bogatsza, bardziej kolorowa.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę