Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Dyrektor „dziesiątki” już jest

Prezydent Łomży wydal dziś zarządzenie powierzające stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 10 w Łomży Leszkowi Henrykowi Sobocińskiemu. Funkcję ma pełnić od dziś do 31 sierpnia 2015 r.

Przypomnijmy we wtorek wyboru Leszka Sobocińskiego jako najlepszego kandydata na dyrektora szkoły dokonała specjalna komisja, którą powołał prezydent w związku z ogłoszonym konkursem na dyrektora „dziesiątki”.
- Spośród czterech osób biorących udział w konkursie na tę funkcję, Pan Leszek Sobociński już w pierwszym głosowaniu uzyskał bezwzględną liczbę głosów – podawał wówczas Łukasz Czech z biura prasowego ratusza.

Leszek Sobociński to wieloletni zastępcy dyrektora Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży, a ostatnio – przez rok - osoba pełniąca obowiązki dyrektora szkoły po odwołaniu przez poprzedniego prezydenta miasta z tej funkcji Hanki Gałązki.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę