Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Sobociński będzie dyrektorem „dziesiątki”

Główne zdjęcie
Leszek Sobociński

Leszek Sobociński, wieloletni zastępca dyrektora Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży, i pełniący obowiązki dyrektora tej szkoły od czasu odwołania przez poprzedniego prezydenta miasta Hanki Gałązki, najprawdopodobniej zostanie niebawem powołany na stanowisko dyrektora szkoły. Specjalna komisja konkursowa, która miała wybrać najlepszego kandydata, jego wskazał na to stanowisko. Nasze nieoficjalne informacje potwierdził już Łukasz Czech z biura prasowego ratusza. - Spośród czterech osób biorących udział w konkursie na tę funkcję, Pan Leszek Sobociński już w pierwszym głosowaniu uzyskał bezwzględną liczbę głosów – podał Łukasz Czech.

Oficjalnie dyrektora szkoły powołuje prezydent, do którego trafią teraz wyniki postępowania komisji konkursowej. Dodajmy, że jej dzisiejsze posiedzenie trwało kilka godzin. Kontrkandydatami Sobocińskiego do tego stanowiska byli: Maciej Roman Listowski, Andrzej Kiełczewski oraz Wiesława Łępicka.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę