Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Szkoła z Łomży walczy o zwycięstwo w „Klasie ze snów”

Główne zdjęcie
Komiks z Łomży

Jak będzie wyglądać nauka w szkole za 100 lat? w formie komiksu mieli przedstawić uczestnicy IV edycji ogólnopolskiego konkursu „Klasa ze snów”. Ta powstało kilkaset komiksów, z których 20 najlepszych walczy teraz o uznanie internautów. W tej grupie jest także praca z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży.

Za 100 lat nauka w szkole będzie nie tylko przyjemna, ale także - dzięki nowym technologiom - bardziej efektywna. Jak podają organizatorzy konkursu niemal każdy z nadesłanych komiksów wyraźnie dowodzi, że nowoczesność kojarzy się uczniom z technologią.
- Na szczęście w wyobrażeniach autorów prac technologia nie zastępuje dzieciom całkowicie przyjaciół, ani rozmów – mówi Michał Biernacki - członek Jury, przedstawiciel marki NOBO w Polsce i Organizatora konkursu.
Niemniej jak choćby wynika z łomżyńskiego komiksu także wówczas dzieci będą wołały „Mi tak się nie chce uczyyyć!!”
Póki co to tylko wyobrażenia i być może coś i w tym wypadku się się zmieni. Teraz za to – do końca lutego – jest czas aby wybrać komiks który zostanie nagrodzony Nagroda Publiczności czyli zestawem multimedialnym o wartości ok. 4 000 zł zawierający: projektor DLP SVGA, wizualizer CP135 oraz linkę zabezpieczająca Twin.  Głosować można na stronie konkursu (www.klasazesnow.pl) Werdykt, która wizja jest najbliższa internetowej publiczności, poznamy już w marcu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę