Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżyński szpital wstrzymuje odwiedziny na kilku oddziałach z powodu zagrożenia grypą

Zakaz odwiedzin na kilku oddziałach i skrócony ich czas na pozostałych wprowadziła dyrekcja łomżyńskiego szpitala. Ze względu na odnotowanie kilku przypadków grypy, nie można teraz odwiedzać chorych na oddziałach psychiatrycznym i zakaźnym, natomiast ze względu na specjalne zagrożenie wizyty odwiedzających, wstrzymano także odwiedziny na oddziałach położniczym, noworodkowym i oddziale intensywnej opieki medycznej.

Na pozostałych oddziałach czas wizyt skrócono z czterech do dwóch godzin dziennie: od 16:00 do 18:00 w dni powszednie i między 11:00 i 13:00 w niedziele.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę