Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Studia podyplomowe prawie za darmo... w Łomży

80 osób będzie mogło, dzięki dofinansowaniu unijnemu, ukończyć studia podyplomowe w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Uczelnia rozpoczęła realizację projektu pt. „Studia Podyplomowe na rzecz rozwoju kadr nowej gospodarki”, który jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Nabór na wiosenny semestr na kierunki: menedżerski oraz zarządzanie jakością i bezpieczeństwem w przedsiębiorstwie rolno-spożywczym rozpoczyna się w marcu.

Realizacja projektu została przewidziana na okres od 1 stycznia 2011 r. do 31grudnia 2012 r. W tym czasie realizowane będą dwie edycje studiów podyplomowych. Limit miejsc na studia na każdym kierunku wynosi 20 osób na edycję, przy czym zgodnie z założeniami projektu co najmniej 20% słuchaczy w danej grupie na każdym kierunku studiów muszą stanowić osoby po 45 roku życia.  Program kształcenia obejmuje 224 godzin dydaktycznych w trakcie 14 zjazdów po dwa dni (sobota, niedziela).
Jak wyjaśnia Małgorzata Tyszka z PWSIiP w Łomży studia te są dofinansowane w 80% ze środków UE, a 20% kosztów ponosi uczestnik studiów.
Projekt realizowany jest przez Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży w partnerstwie z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę