Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Koniec ferii, trzeba wstać do szkoły

Po dwóch tygodniach zimowych ferii uczniowie ze szkół województwa podlaskiego wracają do szkół. Wakacje dopiero za nieco ponad cztery miesiące. Nie oznacza to jednak, że wcześniej nie będzie przerw w nauce...

Już w kwietniu rozpocznie się sezon egzaminów w szkołach, a to tradycyjnie także dni w których  ci którzy egzaminów nie zdają do szkoły iść nie muszą. Jako pierwsi rozpoczną - 5 kwietnia -  szóstoklasiści, którzy będą pisać sprawdzian oceniający ich wiedzę na zakończenie podstawówki. Tydzień później odbędzie się egzamin gimnazjalny. Rozpocznie się on 12 kwietnia częścią humanistyczną; 13 kwietnia będzie część matematyczno-przyrodnicza, a 14 test z języka obcego – za zwyczaj angielskiego.
Pod koniec tego miesiąca wszystkich czeka jeszcze jedna kilkudniowa przerwa w nauce związana ze Świętami Wielkanocnymi. Tzw. wiosenna przerwa świąteczna będzie od 21 (czwartek) do 26 (wtorek) kwietnia 2011 r.
W maju tradycyjne matury. Tym razem zaczną się 4 maja. Te pisemne potrwają do 20, a ustne do 27 maja.
Później już tylko miesiąc i wakacje. Zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych w tym roku odbędzie się 22 czerwca czyli w środę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę