Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zarobki w zambrowskim samorządzie

Jedne z najwyższych w województwie poborów ustalili dla swojego burmistrza radni Zambrowa. Kazimierz Dąbrowski ma teraz zarabiać 12 tys. 400 zł miesięcznie, co lokuje go w czołówce zarobków samorządowych województwa podlaskiego.

Radni podjęli także decyzję o wysokości diet wypłacanych w tej kadencji. I tak każdy radny otrzymywać będzie co miesiąc prawie 700 zł, przewodniczący komisji - 830, wiceprzewodniczący rady - 1 tys. 250 zł i przewodniczący tego gremium prawie 2 tys. zł nieopodatkowanej diety miesięcznie.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę