Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Ferie w mieście

Kilkadziesiąt propozycji spędzenia ferii w mieście przygotowały dla najmłodszych mieszkańców łomżyńskie instytucje, organizacje i kluby. Będą można aktywnie spędzić czas zarówno na świeżym powietrzu, w sali gimnastycznej i w wodzie. Tradycyjnie będą też zajęcia świetlicowe, Ferie z Panem Bogiem, a w godz. od 9 do 13 uczniom udostępnione zostaną sale gimnastyczne i informatyczne, siłownie oraz biblioteki w łomżyńskich szkołach.

Propozycje na ferie przygotowały chyba wszystkie działające na rzecz najmłodszych  organizacje i  instytucje. Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza na zajęcia tańca hip hop, new style czy break dance. W ramach „Szukania talentów” zaplanowano otwarte zajęcia wokalne, plastyczne i teatralne, a dla miłośników bębnów warsztaty perkusyjne. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza m.in. na ferie w wodzie, zimowe gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz rodzinne zmagania sportowe. Teatr Lalki i Aktora w Łomży wystawi klika sztuk dla najmłodszych: „Szewc Kopytko i Kaczor Kwak”, „Kopciuszek”, „Kominiarczyk”, „Bajka o szczęściu” i „Echa”, a Miejska Biblioteka Publiczna zorganizuje zajęcia edukacyjne, gry integracyjne, konkursy literackie i plastyczne, pogadanki i spotkania z ciekawymi ludźmi.
Tradycyjne  Ferie z Panem Bogiem odbędą się w Centrum Katolickim im. Jana Pawła II przy parafii pw. Krzyża Świętego. Tu codziennie bawić się może nawet k. 100 osób.
Zajęcia rekreacyjno - sportowe oraz artystyczne odbędą się także we wszystkich szkołach w mieście.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę