czwartek, 15 listopada 2018 napisz DONOS@

Tancerze „Akat” 30 razy na podium

Ogromny sukces odnieśli tancerze Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT”, którzy uczestniczyli w rozgrywanych w niedzielę Mistrzostwach Okręgu Podlaskiego oraz Pucharze Podlasia w Tańcu Towarzyskim. Pary klubu działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży aż 30 razy stawał na podium, a sześć par otrzymało awans do wyższych klas tanecznych. Trenerami łomżyńskich tancerzy są Magdalena Pardo-Baczewska i Jacek Baczewski.

W Pucharze Podlasia pary startowały w kategoriach wiekowych i klasach tanecznych (E, D, C, B) natomiast w Mistrzostwach Okręgu startowały pary wyłącznie w kategoriach wiekowych 10-11 lat, 12-13 lat, 14-15 lat, 16-18 lat.  Mistrzostwa Okręgu miały na celu wyłonienie Mistrzów Okręgu Podlaskiego na rok 2010.

WYNIKI - PUCHAR OKRĘGU
10-11 lat klasa E
I miejsce Liżewski Patryk, Baczewska Natalia
II miejsce Młodziankowski Bartosz, Stanisławska Julia
III miejsce Krakowiecki Mateusz, Mieczkowska Wiktoria

12-13 lat klasa E
I miejsce Szymański Jakub, Wronowska Kamila
III miejsce Plona Patryk, Orzoł Mariola
IV miejsce Kalisz Wiktor, Ciborowska Alicja

14-15 lat klasa E
I miejsce Tarczewski Szymon, Zalewska Martyna
II miejsce Wałkuski Łukasz, Grabowska Natalia
III miejsce Siwik Damian, Proniewska Natalia

Powyżej 15 lat klasa E
I miejsce Walczyk Przemysław, Jackowska Aleksandra
IV miejsce Dziekoński Zbigniew, Wilk Paulina
V miejsce Chrostowski Przemysław, Godlewska Ewelina

Powyżej 15 lat klasa D
I miejsce Chrzanowski Tomasz, Cieśluk Klaudia
III miejsce Trojanowski Jakub, Maciejewska Weronika
IV miejsce Gosiewski Daniel, Dąbrowska Martyna

12-13 lat klasa D
II miejsce Długozima Arkadiusz, Bagińska Katarzyna
III miejsce Plona Patryk, Kosakowska Daria
IV miejsce Sakowski Jakub, Pawelczyk Sylwia

14-15 lat klasa D
II miejsce Strzemiński Sebastian, Kowalczyk Magdalena
VI miejsce Skweres Mateusz, Truszkowska Martyna

14 - 15 lat klasa C standard
III miejsce Dzwonkowski Bartosz, Bujak Malwina
VI miejsce Chojnowski Bartosz, Leończak Adrianna

14 - 15 lat klasa C latin
III miejsce Dzwonkowski Bartosz, Bujak Malwina
V miejsce Chojnowski Bartosz, Leończak Adrianna

Powyżej 15 lat klasa C standard
IV miejsce Truchel Paweł, Zaniewska Justyna
V miejsce Jasłowski Piotr, Zawadzka Zuzanna

Powyżej 15 lat klasa C latin
I miejsce Długozima Krzysztof, Kukowska Klaudia
II miejsce Jasłowski Piotr, Zawadzka Zuzanna
III miejsce Truchel Paweł, Zaniewska Justyna

10-11 lat klasa D
III miejsce Dzwonkowski Mateusz, Brulinska Dagmara

14-15 lat klasa B latin
I miejsce Zaniewski Dawid, Mroczkowska Marcelina

Powyżej 15 lat klasa B standard
V miejsce Ustaszewski Damian, Darmetko Amanda

Powyżej 15 lat klasa B latin
II miejsce Ustaszewski Damian, Darmetko Amanda

WYNIKI - MISTRZOSTWA OKRĘGU PODLASKIEGO
10-11 lat open latin
II miejsce Dzwonkowski Mateusz, Brulinska Dagmara
III miejsce Krakowiecki Mateusz, Mieczkowska Wiktoria
IV miejsce Młodziankowski Bartosz, Stanisławska Julia
V miejsce Liżewski Patryk, Baczewska Natalia

10-11 lat open standard
III miejsce Młodziankowski Bartosz, Stanisławska Julia
V miejsce Liżewski Patryk, Baczewska Natalia
VI miejsce Dzwonkowski Mateusz, Brulinska Dagmara
VII miejsce Krakowiecki Mateusz, Mieczkowska Wiktoria

12-13 lat open standard
V miejsce Długozima Arkadiusz, Bagińska Katarzyna
VI miejsce Szymański Jakub, Wronowska Kamila

12-13 lat open latin
IV miejsce Długozima Arkadiusz, Bagińska Katarzyna
VI miejsce Szymański Jakub, Wronowska Kamila

14-15 lat open standard
I miejsce Zaniewski Dawid, Mroczkowska Marcelina
III miejsce Dzwonkowski Bartosz, Bujak Malwina
V miejsce Chojnowski Bartosz, Leończak Adrianna

14-15 lat open latin
II miejsce Zaniewski Dawid, Mroczkowska Marcelina
VI miejsce Chojnowski Bartosz, Leończak Adrianna

16-18 lat open standard
IV miejsce Długozima Krzysztof, Kukowska Klaudia

16-18 lat open latin
II miejsce Ustaszewski Damian, Darmetko Amanda
III miejsce Długozima Krzysztof, Kukowska Klaudia

181019011825.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę