Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.lkslomza.tk

Po raz ostatni w tym roku

Ostatni raz w tym roku piłkarze ŁKS-u wybiegną na boiska 3 ligi. Tym razem przeciwnikiem będzie trzeci od końca zespół MZKS Kozienice, który zdobył w tym sezonie 12 punktów (3 zwycięstwa, 3 remisy, 8 porażek). Jednak w tym meczu ściany oraz atut własnego boiska będzie sprzyjać kozieniczanom. ŁKS aktualnie zajmuje 2 miejce w tabeli tracąc do pierwszego Pelikana tylko 1 punkt, tak więc ten mecz może zaważyć na końcowym układzie tabeli po rundzie jesiennej.

Jak zdążyliśmy się już przyzwyczaić ŁKS na wyjazdach w tym sezonie gra słabo i zawodncy ŁKS-u poza domem zdobyli tylko 4 punkty, jednak po ostatnim zwycięstwie nad rezerwami Legii piłkarze i trener planują przywieść choćby 1 punkt z Kozienic. Będzie to dla niektórych łomżyńskich piłkarzy okazja to potwierdzenia swoich umiejętności przed półmetkowym rozliczeniem zawodników. Tak więc zapraszam wszystkich na ten mecz który odbędzie się 13 listopada, o godzinie 13:00 na stadionie w Kozienicach.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę