Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Rozalia Mancewicz najpiękniejszą Polką

Rozalia Mancewicz, 23-letnia studentka z miejscowości Pomigacze k. Turośni Kościelnej została wybrana Miss Polonia 2010. Reprezentantka Podlasia w drodze do tytułu najpiękniejszej kobiety w Polsce pokonała 17 finalistek. Tytuł wicemiss zdobyła Agnieszka Kościelniak, drugą wicemiss została Natalia Tomczyk.

W tym roku zmieniono nieco formułę konkursu. Miss Polonia wybrało nie jury, a telewidzowie, którzy wysyłali smsy na poszczególne kandydatki. Najwięcej głosów zdobyła właśnie Rozalia Mancewicz, która spodobała się także internautom. Dzięki ich głosom została nie tylko Miss Polonia, ale też Miss Internetu.

Rozalia studiuje filologię angielską na Uniwersytecie w Białymstoku i pomaga rodzicom w gospodarstwie agroturystycznym. W 2004 roku została Miss Polski Nastolatek. Za wygraną w konkursie Miss Polonia otrzyma m.in samochód Opel Meriva, diamentowe kolczyki i wycieczkę do Meksyku. (na podst. TVP, akk)

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę