Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Łomżyniacy po raz kolejny wśród laureatów Beatlemanii

W warszawskim Domu Kultury Świt odbył się Beatlemania Festival' 2010 im. Johna Lennona. Podczas IV edycji konkursu, który przyciąga zespoły i solistów z całej Polski, Studio POPART z Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży zdobyło drugą nagrodę powtarzając sukces sprzed dwóch lat (w zeszłym roku nasi reprezentanci byli bezkonkurencyjni - jury przyznało POPARTowi główną nagrodę).

Grupa w składzie: Natalia Archacka, Łukasz Lipski, Dawid Litwiński, Radek Pietrzak, Ewa Rutkowska, Marcin Wincenciak i Tomek Wiśniewski zaprezentowała dwa utwory z repertuaru słynnej czwórki z Liverpoolu: „We Can Work It Out” (na fortepianie zagrał współpracujący z POPARTem student Akadami Muzycznej  w Warszawie Paweł Lipski) oraz „Come Together” wykonany w konwencji a'capella, w którym wokalnie w partii basowej wspomógł młodych wokalistów szef POPARTu - Bernard Karwowski.

Zapis występu Studia POPART podczas Beatlemanii znajdziesz na Youtube:


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę