Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Na łyżwy do Zambrowa

"Sezonowe lodowisko ruszy w Zambrowie na początku przyszłego tygodnia" - poinformował kierujący kompleksem sportowym Jerzy Przychodzeń. W sąsiedztwie basenu rozpoczął się już montaż konstrukcji lodowiska i być może w przyszły wtorek (7.12) na tafle będą mogli wyjść pierwsi łyżwiarze.

Natomiast nie wiadomo czy uda się zorganizować lodowisko w Łomży. O tym, czy zostanie wydzierżawione w sąsiedztwie Orlika przy ulicy Katyńskiej będzie musiał zadecydować już nowy prezydent miasta i rada - poinformowało biuro prasowe ratusza.

Pierwsze posiedzenie nowej rady miejskiej zaplanowano na 7 grudnia, jednak nawet jeśli takie decyzje zapadną, radni będą musieli dokonać zmian w budżecie, ponieważ w obecnym nie ma zaplanowanych pieniędzy na utworzenie w mieście lodowiska.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę