Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Jubileuszowe nagrody Starosty w dziedzinie kultury

Już po raz 10. zostały wręczone nagród Starosty łomżyńskiego za działalność „w kulturze” i „dla kultury”. Nagrody wręczane były w Muzeum Przyrody w Drozdowie, gdzie zorganizowano uroczystą sesję Rady Powiatu Łomżyńskiego. Wśród czwórki nagrodzonych była też Anna Archacka dyrektor Muzeum Przyrody w Drozdowie, która otrzymała ją za całokształt osiągnięć na rzecz rozwoju Muzeum.

Nagrody starosta Krzysztof Kozicki wręczył także Zbigniewowi Pieńkowskiemu za pełną pasji działalność artystyczną i całokształt dokonań w dziedzinie edukacji tanecznej i Kazimierzowi Krupińskiemu za całokształt osiągnięć w twórczości  rzeźbiarskiej i upowszechnianiu kultury. Czwarta nagroda była zespołowa – dla Biblioteki Publicznej Gminy Śniadowo - za poszukiwanie nowych metod upowszechniania czytelnictwa, kształtowanie oraz zaspokajanie potrzeb kulturalnych mieszkańców Powiatu Łomżyńskiego.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę