Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z serwisu: www.lkslomza.tk

Pozbyć się kryzysu

W długi weekend piłkarze ŁKS-u nie będą wypoczywać. W sobote rozegrają kolejny mecz ligowy, a przciwnikiem będzie głowieńska Stal. Zespół z Głowna po 12 rozegranych kolejkach zajmuje 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 13 puntków (4 zwycięstwa, 1 remis, 7 porażek), a ostatnie spotkanie przegrała na własnym stadionie ze Zniczem Pruszków 1-3. ŁKS w ostatniej kolece także musiał uznać wyższość rywala, jednak jak już wielokrotnie wspominaliśmy nasza drużyna wygrana wszystkie mecze na własnym stadionie w tym sezonie.

Jednak ostatnio forma piłkarzy pozytywnie nas nie zaskakuje i mówi się o małym kryzysie w zespole. Ponad to w tym meczu nie zagra kontuzjowany Arkadiusz Chrobot. Tak więc zapraszamy wszystkich na to spotkanie, które odbędzie się 30 października o godzinie 13:00 na łomżyńskim stadionie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę