Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Koloniści zatruli się alkoholem na obozie koło Zakopanego. Organizatorem jest łomżyńskie TPD.

Trzech kolonistów z rejonu Wysokiego Mazowieckiego trafiło do zakopiańskiego szpitala z objawami zatrucia alkoholem. "Chłopcy w wieku od 11 do 13 lat mieli we krwi od dziewięciu dziesiątych do nawet półtora promila" - poinformował rzecznik zakopiańskiej policji Kazimierz Pietruch.

Alkohol znaleźli w pokoju jednego z gości pensjonatu w Poroninie, w którym nocowali. Mieli zamiar wypić 5 półlitrowych butelek wódki. Na szczęście wcześniej znalazła ich wychowawczyni i odwiozła do szpitala.

Zakopiańska policja bada sprawę i sprawdza czy wychowawcy nie zaniedbali swych obowiązków.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, kolonie są finansowane z budżetu miasta dla dzieci z rodzin najuboższych. Organizatorem jest łomżyńskie TPD.

Wypoczynek dla czterdzieściorga pięciorga dzieci jest finansowany z funduszu przeciwalkoholowego.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę