Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio,bialystok.pl

Łomża: nauka weterynarii w praktyce

Kilkudziesięciu uczniów tygodniowo będzie zdobywało nowe umiejętności w Weterynaryjnym Centrum Wiedzy Praktycznej w Łomży. Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej uczniowie Technikum Weterynaryjnego w Łomży będą pracowali na najnowocześniejszym sprzęcie. "Najważniejsze jednak, że będą zdobywali praktykę w lecznicy pod okiem lekarzy weterynarii, a nie uczyli się tylko teorii w szkole" - mówi dyrektorka Technikum - Albina Chojak

"Uczniowie na tym bardzo skorzystają. Jakość ich wiedzy praktycznej wzrośnie, ponieważ będą bezpośrednio uczyć się tego, co powinni jako technicy wiedzieć" - komentuje dyrektorka.

Uczniowie będą pracowali pod okiem lekarza weterynarii - Adama Ołdziejewskiego. Przy lecznicy powstała specjalna sala wykładowa, żeby łatwiej było prowadzić zajęcia.

Zakup sprzętu został sfinansowany w ramach unijnego projektu "Wdrożenie Innowacyjnych Technologii w Leczeniu Zwierząt". Zajęcia w centrum rozpoczną się we wrześniu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę