Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Rolnicy z Jedwabnego pomagają rolnikom z zalanych terenów

Kilkadziesiąt ton zboża i sianokiszonki przekazali rolnicy z gminy Jedwabne na rzecz rolników z zalanych terenów w gminach Czechowice-Dziedzice i Wilków.

Jest to część wspólnej akcji koordynowanej przez łomżyński Urząd Miejski w ramach akcji Łomża Powodzianom. Rolnicy przekazali tak dużą ilość zboża i sianokiszonki, że nie całą pomoc udało się przetransportować na zalane tereny. Część darów została zmagazynowana i będzie czekała na kolejny transport.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę