Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Mieszkania socjalne dla mieszkańców Wysokiego Mazowieckiego

Jeszcze w te wakacje 20 rodzin z Wysokiego Mazowieckiego zamieszka w nowych mieszkaniach socjalnych. Kończą się właśnie ostatnie prace przy budowie bloku wielorodzinnego, w którym na korzystających z pomocy miasta czekają mieszkania o powierzchni od 25 do 50 metrów kwadratowych.

"Są to rodziny, które mają dochody, ale finansowe nie pozwalają im na zdobycie mieszkania w inny sposób" - tłumaczy burmistrz Jarosław Siekierko. Dotychczas zajmowały one mieszkania socjalne, które miasto zorganizowało w starych barakach, teraz opuszczone przez nich lokale będą zasiedlane osobami które mają wyroki eksmisyjne.

Oddanie nowego bloku rozwiązało więc praktycznie do końca problem mieszkaniowy Wysokiego Mazowieckiego. "Jeśli jednak pojawią się nowe listy oczekujących na pomoc miasta, jest już ustalona wstępna lokalizacja kolejnego takiego budynku" - zapewnia burmistrz.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę