Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Akt oskarżenia w sprawie morderstwa 21-letniej zambrowianki

Dwadzieścia pięć lat pozbawienia wolności lub nawet dożywocie grozi zabójcom 21-letniej Anny K. z Zambrowa. Takiej kary domaga się prokurator, który po prawie rocznym postępowaniu, skierował właśnie do Sądu Okręgowego w Łomży akt oskarżenia przeciwko dwóm braciom. 26-letni w chwili popełnienia zbrodni Andrzej Sz. i młodszy o 3 lata Tadeusz Sz. oskarżeni zostali o zabójstwo i próbę ukrycia morderstwa poprzez spalenie zwłok swojej ofiary.

Do zdarzenia doszło 15 sierpnia ubiegłego roku, kiedy to straszy z mężczyzn zaprosił, poznaną przez internet młodą kobietę, na działkę do podzambrowskiej wsi. W wyniku nieporozumień i kłótni mężczyźni zamordowali 21-latkę przy użyciu kija i siekiery, a następnie usiłowali spalić w ognisku jej rozebrane zwłoki.

"Taki obraz wydarzeń sami przedstawili podczas pierwszych przesłuchań, jednak po pewnym czasie odmówili składania wyjaśnień i odwołali wcześniejsze" - powiedziała rzecznik prokuratury okręgowej Maria Kudyba.

Obaj sprawcy byli badani przez biegłych psychiatrów, którzy orzekli, że byli w pełni poczytalni dokonując zbrodni.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę