Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Gmina Sokoły Samorządowym Liderem Zarządzania 2010

Gmina Sokoły została Samorządowym Liderem Zarządzania 2010 w kategorii gospodarka komunalna. Rozwiązanie gospodarki wodno-ściekowej na terenach wiejskich poprzez budowę roślinno-stawowych oczyszczalni ścieków przyniosło Sokołom zwycięstwo w stawce finalistów konkursu, gdzie oceniano 10 projektów nadesłanych z całej Polski przez 8 gmin wiejskich.

"W gminie jest około setki takich przydomowych ekologicznych oczyszczalni, jednak z naszych doświadczeń korzystały już także inne samorządy, z których niektóre maja już ich kilkukrotnie więcej" - mówi wójt Sokół Józef Zajkowski - "Najważniejsze w tym projekcie jest to, że my tylko doradzamy i pomagamy - to rolnik sam musi dojrzeć, chcieć, podpatrzyć u sąsiada i wybudować sobie oczyszczalnię".

Jednym z elementów nagrody, którą Józef Zajkowski odebrał na posiedzeniu Senatu RP w Warszawie jest wyjazd na staż do Norwegii na przełomie września i października tego roku.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę