Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolno: morderca żony usłyszał nieprawomocny wyrok

Oskarżony jest o zabójstwo żony, podżeganie do zabicia teściów i handel narkotykami - dziś (22.06) usłyszał wyrok tylko z tego ostatniego zarzutu. Za sprzedaż pół kilograma amfetaminy Marek W. z Kolna ma spędzić w więzieniu trzy lata i zapłacić 3 tys.zł grzywny oraz utracić zarobione na tym procederze ponad 11 tys.zł - orzekł sąd. Drugi zarzut sformułowany przez prokuraturę w tym procesie - podżegania do zabójstwa - sąd umorzył. Nie można go za to sądzić, ponieważ wszystko wskazuje na to, że ostatecznie wycofał się z tych zamiarów - uznał sąd.

Najgłośniejszym zarzutem dotyczącym Marka W. jest jednak zabicie 10 lat temu i ukrycie ciała żony Katarzyny. Postępowanie prowadzone w sprawie niewyjaśnionego zaginięcia kobiety szybko zostało umorzone i dopiero determinacja jej rodziców, podejrzewających od początku Marka W., doprowadziła do oskarżenia go w procesie poszlakowym o zabójstwo.

To właśnie wówczas, kiedy teściowie nagłaśniali nieprawidłowości popełnione w policyjnym dochodzeniu i oskarżali go o udział w zniknięciu córki, Marek W. zaczął snuć plany ich zabójstwa. Usiłował je zlecić swojemu kontrahentowi w handlu narkotykami nie wiedząc, że rozmawia z policjantem wykonującym obowiązki służbowe. To zaś pozwoliło na sformułowanie nowych zarzutów przeciwko niemu w sprawie, w której zapadł dziś (22.06) nieprawomocny na razie wyrok.

Sprawa zabójstwa Katarzyny W. przez męża i ukrycia jej ciała nadal toczy się przed łomżyńskim sądem.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę