Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Beata Kisiel już dla nas tu nie zatańczy...

Główne zdjęcie
Beata Kisiel

Nie żyje Beata Kisiel, założycielka i instruktor jednej z najlepszych formacji w Polsce hip hop new style „Cute Faces” z Łomży. Zmarła po ciężkiej chorobie w piątek, 30 kwietnia 2010r. Miała 28 lat. Dyplomowany instruktor tańca z wieloletnim stażem zawodowym prowadziła w Łomży Studio Tańca B.K.Step działające przy Miejskim Domu Kultury Domu Środowisk Twórczych w Łomży.

W lutym br. minęło siedem lat od chwili, gdy Beata Kisiel rodem z Białegostoku założyła w Łomży swoją pierwszą formację Twist.
- Bo stąd pochodzi moja miłość – tak tłumaczyła przeniesienie się do Łomży w wywiadzie sprzed roku dla 4lomza.pl. Tutaj wyszła za mąż i urodziła dziś siedmioletnią córeczkę...
Dbała nie tylko o coraz wyższy prestiż swojej szkoły B.K. Step i wyrobienie jej jak najlepszej marki, ale także o dobre codzienne relacje z podopiecznymi, którym zaszczepiała miłość do tańca.
Znaną w Polsce, dzięki konkursom i turniejom tanecznym, grupę Cute Faces stworzyła we wrześniu 2005 r. Wkrótce liczba formacji powiększyła się o 2DR i Skrecz. Oddawała im każdą wolną chwilę, dzieląc się kunsztem i fantazją na parkiecie.
Beata Kisiel stosowała dobre metody kształcenia i promowania najzdolniejszych tancerek, skoro Cute Faces zwyciężyła w 2007 r. w finale Doliny Kreatywnej TVP 2.

Wystawienie ciała Zmarłej odbędzie się w sobotę, 1 maja, o godz. 16 w Domu Pogrzebowym Marczyk przy ul. Przykoszarowej w Łomży i w niedzielę, 2 maja od godz. 11. O godz. 14.30 nastąpi wyprowadzenie do kaplicy św. Józefa i pochowanie na pobliskim cmentarzu. 

Mirosław R. Derewońko


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę