Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Marszałek dorzuci się do łomżyńskich dni... studenckich i muzycznych

Zarząd województwa podlaskiego podjął dziś decyzję o dofinansowaniu kilku imprez kulturalnych. Wśród nich są także dwie łomżyńskie... Juwenalia i Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo – Łomża. W tym drugim przypadku to zwiększenie przyznanej już wcześniej dotacji. - Ministerstwo kultury nie przyznało Festiwalowi w tym roku dotacji, więc postanowiliśmy zwiększyć nasze wsparcie z 25 tys zł do 40 tys zł bo bez tego impreza byłaby zagrożona – mówi Jacek Piorunek, członek zarządu województwa odpowiedzialny m.in. za kulturę.

Pieniądze z Urzędu Marszałkowskiego otrzymają także studenci z Łomży. 15 tys zł to dotacja na organizację łomżyńskich Juwenaliów. Z wnioskiem wystąpiły samorząd studencki Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, ale w organizację imprezy mają włączyć się także pozostałe działające w mieście uczelnie. Juwenalia – zgodnie z planem – mają rozpocząć się 26 maja (środa)  i potrwać do soboty. W programie imprezy znalazły się m.in. zawody sportowe, koncerty zespołów w tym Blue Cafe, kabaret LIMO, nocny maraton filmowy oraz Wybory Miss i Mistera Studentów.

230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę