Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Talent na miarę... Filharmonii

Każdy artysta wie, że oprócz talentu i umiejętności, aby osiągnąć sukces trzeba mieć jeszcze trochę szczęścia, i choć jedną szansę dobrego pokazania się... I właśnie ta szansa pokazania się pojawia się przez utalentowanymi mieszkańcami Łomży i regionu. Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży poszukuje talentów i ogłasza specjalny casting.

W castingu mogą wziąć udział osoby wybitnie uzdolnione w dziedzinach: gra na instrumencie,  śpiew i taniec. Dla najlepszych z nich nagrodą – na początek kariery artystycznej - będzie udziału w uroczystym wiosennym koncercie gwiazd, który w kwietniu odbędzie się Łomży.

Zainteresowani mogą kontaktować się z Filharmonią Kameralną im. Witolda Lutosławskiego w  Łomży mailowo (biuro@filharmonia.lomza.pl), telefonicznie (0862162481) lub osobiście zgłosić się w biurze przy Al. Legionów 30/6 do przyszłego czwartku (4 marca 2010).


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę