Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zambrów: dokuczliwa budowa obwodnicy

Mimo mrozów i opadów śniegu, ani na chwilę nie przerwano prac przygotowawczych do budowy obwodnicy Zambrowa. Należy do nich przede wszystkim wycinka kilkuset drzew i wyburzenie 35 domów stojących na trasie budowy.

Szczególnie wyburzanie budynków przy użyciu ciężkiego sprzętu daje się we znaki tym mieszkańcom, którzy zostali w swoich domach sąsiadujących z planowaną obwodnicą. Jak opowiada mieszkający kilkadziesiąt metrów dalej Tadeusz Lutostański, każde uderzenie metalowej kuli kruszącej fundamenty sąsiednich posesji odczuwalne jest także w jego domu, zaś na ścianach pojawiły się pęknięcia.

Ruch i hałas na budowie trwać będzie jeszcze około dwóch lat, a paradoksalnie ciszej może zrobić się dopiero po oddaniu drogi do użytku, ponieważ na większej części jej przebiegu zamontowane zostaną specjalne ekrany akustyczne ograniczające hałas przejeżdżających aut.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę