Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zambrów: dokuczliwa budowa obwodnicy

Mimo mrozów i opadów śniegu, ani na chwilę nie przerwano prac przygotowawczych do budowy obwodnicy Zambrowa. Należy do nich przede wszystkim wycinka kilkuset drzew i wyburzenie 35 domów stojących na trasie budowy.

Szczególnie wyburzanie budynków przy użyciu ciężkiego sprzętu daje się we znaki tym mieszkańcom, którzy zostali w swoich domach sąsiadujących z planowaną obwodnicą. Jak opowiada mieszkający kilkadziesiąt metrów dalej Tadeusz Lutostański, każde uderzenie metalowej kuli kruszącej fundamenty sąsiednich posesji odczuwalne jest także w jego domu, zaś na ścianach pojawiły się pęknięcia.

Ruch i hałas na budowie trwać będzie jeszcze około dwóch lat, a paradoksalnie ciszej może zrobić się dopiero po oddaniu drogi do użytku, ponieważ na większej części jej przebiegu zamontowane zostaną specjalne ekrany akustyczne ograniczające hałas przejeżdżających aut.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę